tel.:

+48 600 48 55 62

email:

federacja@wp.pl

 
Lędzińska Federacja Przedsiębiorczych

I pamiętaj, nasze życie to przeciętnie tylko 25915 dni spędzonych na Ziemi – wykorzystaj je dobrze.

 
 

Informacje z Lędzin, powiatu oraz kraju i świata

Mentor – patron Twojego sukcesu

Mentor, mistrz, nauczyciel, preceptor – wszystkie te nazwy odnoszą się do postaci przewodnika, doświadczonego w danej dziedzinie człowieka, który ma coś ważnego do przekazania. Pojęcie mentoringu staje się coraz bardziej modne, chociaż tak naprawdę relacja uczeń-mistrz ma się doskonale od wieków.
 

Idealny prezent – jak go znaleźć i wręczyć

Zapewne każdy z nas dostał kiedyś prezent, który szczególnie go ucieszył i który wspomina do dziś. Z drugiej strony co roku znajdujemy pod choinką podarunki nietrafione, które wprawiają nas w zakłopotanie i nie za bardzo wiemy, co z nimi zrobić. A przecież ten, kto prezent wybierał, z pewnością miał jak najlepsze intencje i swoim prezentem chciał nas uszczęśliwić…
 

Własny prąd w domu

Federacja we współpracy z greenNet Doradcy informują, że każdy mieszkaniec może posiadać własną instalację fotowoltaiczną produkującą prąd na własne potrzeby.
 

Szpilki w polityce

Tak bo władza w Lędzinach jest KOBIETĄ !
 

Dlaczego warto zatrudniać osoby niepełnosprawne

„Pełnosprawni w pracy” tak często bywają określani. Praca jest dla nich szansą na normalne życie i funkcjonowanie, a pracodawcy, którzy im to umożliwiają, mogą liczyć na dodatkowe korzyści od państwa.
 

"Lech" Moto Serwis

Janusz Lech jest w gronie zmotoryzowanych lędzinian osobą znaną i ma w nim grono zadeklarowanych klientów. Wystarczy mały rekonesans, by się o tym przekonać. Sam jednak chwali się nader niechętnie i delikatnie mówiąc nie przecenia wartości reklamy. Próżno więc szukać reklam jego serwisu ogumienia.