tel.:

+48 600 48 55 62

email:

federacja@wp.pl

 
Lędzińska Federacja Przedsiębiorczych

I pamiętaj, nasze życie to przeciętnie tylko 25915 dni spędzonych na Ziemi – wykorzystaj je dobrze.

 
 

Informacje z Lędzin, powiatu oraz kraju i świata

Samochody to nasza pasja

PHU „ART- CAR” to firma, gdzie naprawią nam samochód najlepiej, jak to tylko możliwe, a my w tym czasie możemy spać spokojnie, bo nasz samochód jest w dobrych rękach. Rozmowa z Arturem Urbańczykiem, właścicielem firmy ART.-CAR.
 

Inter Sp. z o.o

Współczesność stawia przed firmami coraz większe wymagania. Obecnie liczy się nie tylko sprzedaż wysokiej jakości produktów, ale również ich wpływ na ekologiczną przyszłość naszej planety. Dlatego standardy stawiane wiodącym firmom, to nie tylko jakość, ale i wysokie normy ochrony środowiska dotyczące zarówno procesu produkcji, jak i gotowego już wyrobu.
 

ZBLIŻENIA

Zakładkę tę stworzyliśmy po to, by przybliżyć Państwu mieszkańców miasta Lędziny. Będziemy w niej przedstawiać ludzi, którzy swoją pracą, pasją i przedsiębiorczością tworzą współczesne oblicze miasta. Zaprezentujemy w niej ludzi, którzy dzięki ciężkiej pracy, uporowi i często odrobinie szczęścia, które też jest potrzebne, by stworzyć dobrze prosperujący biznes, istnieją obok nas i dla nas. Świadczą usługi, produkują niezbędne do życia we współczesnym świecie rzeczy, albo pomagają, gdy mamy problem z naprawą sprzętów codziennego użytku. Chcemy zaprezentować firmy, gdzie każdy klient jest traktowany z należytym szacunkiem, a usługi bądź produkty tych firm reprezentują wysoki poziom.
 

Apteka MARTA

Apteka Prywatna MARTA ul.Lędzińska 149, 43-140 Lędziny Apteka czynna pn-pt od 8-19 w sobotę 8-14 tel.32 2166031 Z poważaniem mgr Jolanta Szarowska
 

Zarządzanie własnym zdrowiem

Zdrowie jest najcenniejszym darem, który otrzymaliśmy.